Vi på Ekerum

 

Ekerum Resort Öland
387 92 Borgholm

Telefon: 0485 – 80 000
E-post: info@ekerum.com

 

Hitta hit

Facebook

Instagram

 

Våra gäster är det bästa vi har

Tveka inte att kontakta någon av oss om ni undrar över något eller bara vill ha mer information om allt vi har att erbjuda. Välkomna!

Mia Sandell

Hotell & Butik

Ansvarig

Mia Sandell

0485-80 005

mia.sandell@ekerum.com

Sofie Wallenberg

Affärer & Event

Sofie Wallenberg

0485-80 003

sofie.wallenberg@ekerum.com

Emma Gunnarsson

Affärer & Event

Emma Gunnarsson

0485-80 000

emma.gunnarsson@ekerum.com

Malin Stjärndahl

Affärer & Event

Offertförfrågan

Malin Stjärndahl

0485-80 004

malin.stjarndahl@ekerum.com

Alexandra Mann

Affärer

Ansvarig

Alexandra Mann

0485-80 001

alexandra.mann@ekerum.com

Anita Nordling-Ohlsén

Konferens/Ekonomi

Anita Nordling-Ohlsén

0485-80 056

anita@ekerum.com

Lasse Johansson

Restaurang

Ansvarig

Lasse Johansson

0485-80 041

lasse.johansson@ekerum.com

Magnus Burhjerta

Restaurang

Köksmästare

Magnus Burhjerta

0485-80 044

magnus.burhjerta@ekerum.com

Karl-Martin Härström

Golf

Ansvarig

Karl-Martin Härström

0485-80 075

karl-martin.harstrom@ekerum.com

Fredrik Svensson

Fastighet

Grönytor

Fredrik Svensson

0485-80 031

fredrik.svensson@ekerum.com

Åke Bengtsson

Fastighet

Byggnader

Åke Bengtsson

0485-80 063

ake.bengtsson@ekerum.com

Gunilla Tancred

Fastighet

Lokalvård

Gunilla Tancred

0485-80 035

stadet@ekerum.com

Andreas Nordin

Controller

Andreas Nordin

0485-80 055

andreas.nordin@ekerum.com

Magnus Lagerlöf

VD

Magnus Lagerlöf

0485-80 050

magnus.lagerlof@ekerum.com